0534-566-44-44 (0212)-909-84-40 (0850)-308-84-40
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Goodman kanal tipi split klima servisi Goodman klima bakımı

Goodman kanal tipi split klima servisi Goodman kanal tipi split klima bakımı

Goodman Klimaların bakım işlemine başlamadan önce klima iç ünitesinin kasası öncelikle sökülür. Goodman klima kasası söküldükten sonra özel kimyasal ilaçla iç üniteye püskürtme yapılır, İç ünitenin kasası ve filtleleri banyoda veya uygun bir yerde ilaçlanıp temizlenir, ardından Goodman klima’nın dış ünitesine de bakım ilacı püskürtülür.Airfel klimanızın bakımı bittikten sonra iç ünite kasası yerine takılır, temiz bir bezle etrafı silinir ve klimanızın bakım işlemi bitmiş olur. Eğitim kurumların da tercih edilir.Goodman kanal tipi split klima servisi

Goodman Kanal tipi split klima servisi Goodman klima bakımı istanbul ve Türkiye genelinde klima servisi hizmeti vermekdeyiz.

Hizmet verdiğimiz şirketlerin bir kısmını refernslar sayfamızdan ulaşabilirsiniz

Goodman Kanallı Split Klima

Yüksek verimiyle düşük enerji tüketimine sahiptir.İç Hava Kalitesi Binalarda havalandırma, ısıtma ve soğutma ihtiyaçlarından önce gelen ve 12 ay boyunca süren en temel ihtiyaçtır.İnşaat sektörünün gelişmesi ve binalarda yapı kalitesinin artması ile birlikte hava sızdırmayan plastik ve alüminyum açısından doğramalar kulanılmaya başlanmıştır.

Enerji ekonomisi açısından bu tür doğramaların kullanılması çok uygundur. Ancak havalandırma ihtiyacı, bu tip sızdırmaz doğramalı yapılarda daha fazladır.

Nefes alamayan” bu binalarda ayrı bir havalandırma sistemi yapılmazsa iç hava kalitesi çok düşmektedir. Bunun sonucunda;Oksijen yetersizliği oluşmakta• Ortamda bakteri ve virüs konsantrasyonu artarak hastalıkların bulaşma riski ve hızı artmakta• İnsanlardan, eşyalardan ve yapı malzemelerinden yayılan koku ve gazlar birikmekte,• Sigara dumanı ve toz ortamda birikmekte,dolayısıyla sağlıksız bir ortam oluşmaktadır. Bu da ortamda yaşayan insanların verimliliklerinin düştüğü, sürekli baş ağrısı, yorgunluk, alerji, uyku hali ve benzeri rahatsızlıklar yaşadıkları ve yaz ortasında grip salgınına yakalandıkları görülmektedir.

Kanal tipi klimalar dışarıdan aldıkları taze havayı filtre edip; yazın soğutarak, kışın ise ısıtarak en iyi konfor şartlarında ortama vermekte ve böylece soğutma veya ısıtma için zaten kullanılan kanal sistemi ile havalandırmayı da gerçekleştirmektedirler. Bu sayede uygun maliyetle daha yüksek konfor sağlanır.Kışın tavan kotundan, hiç ısıtılmadan üflenen karışım havası yukarıdaki sıcak hava ile karışarak aşağı doğru iner. Üst kotta biriken elektrik armatürlerinin ısısından yararlanılır. Sistem ekonomizör gibi çalışır.Taze hava oranı ihtiyaca göre hesaplanır.

Goodman kanal tipi klimalar %100 taze hava ile çalıştırılarak taze hava santrali olarak da kullanılabilir.

Call Now ButtonŞimdi ara