0534-566-44-44 (0212)-909-84-40 (0850)-308-84-40
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Lennox Rooftop Servisi

Lennox Rooftop servisi ikinci el ve sıfır satışlarımız mevcuttur. Lennox rooftop ve diğer markalar kurumsal bakım sözleşmesi yapmaktayız. Tanıtım sayfamızdan çalıştığımız firmaları görebilirsiniz.

Lennox rooftop Paket Klima
İhtiyaca göre kanallar vasıtası ile ortamdan emdiği havayı ihtiyaca göre ısıtıp soğutabilen gerektiğinde taze hava alabilen, hava ya da su soğutmalı kondensere sahip paket tip bir klima cihazıdır.
Uygulama Alanları
Geniş ticari binalar; alışveriş merkezleri, havaalanları, mağazalar, sinemalar, endüstriyel binalar, petrol istasyonları, lojistik merkezleri ve diğer faliyet gösteren alanlarda

Lennox Paket Klima genel özellikleri
255 kW soğutma, 300 kW ısıtma kapasitesi,
1600 Pa cihaz dışı basınç ve çift fanlı imalat imkanı
Avrupa’nın paket klima konusundaki en büyük test istasyonu ve AR-GE grubu
Özel dizayn imkanı ve % 100 taze hava kullanım opsiyonu
Isı geri kazanımlı paket klima imalatı
Klima santrali ile yapılabilen uygulamaların % 90′ lık kısmına paket klima olarak çözüm imkanı.

Lennox Rooftop Neden tercih etmelisiniz?

Isıtma, soğutma ve havalandırmanın tek bir ünite ile yapılmasını sağlar, tek başına bu işlemleri yapabilir, farklı cihazlara ihtiyaç duymaz. İnsanların yoğun olarak bulunduğu alışveriş merkezleri, sinemalar, restoranlar, marketler, spor salonları ve konferans salonları gibi yerlerde kullanımı yaygındır.

Kullanıldığı mekanın havasını ısıtıp, soğutur ihtiyaca bağlı olarak taze hava alır ve/veya ısı geri kazanım yapabilir, free cooling ile yüksek oranda enerji tasarrufu sağlayabilir.

Cihazlar bina dışına yada kapalı ortamlara yerleştirilebilir, havalandırma kanalları ile havanın mekan içerisinde dağılımı sağlanarak homojen bir şartlandırma yapılmış olur.

Paket klima otomatik olarak dışarıdan içeri aktardığı havayı filtreleyerek içeri pis ve tozlu havanın germesini engeller. Aynı zamanda havalandırdığı ortamı en yüksek ve temiz şekilde havalandırmaya programlanmıştır. Tek merkezde ısıtma, soğutma, nem ve hava kontrolü seçenekleri mevcuttur. İsteğe bağlı olarak sadece ısıtma ve soğutma özellikli klima modelleri de bulunmaktadır.

Paket klima cihazları istenmesi durumunda ısıtma işlevini doğalgaz yakarak yapabilmekte ve bu sayede kışın zorlu geçtiği iklimlerde de hem kesintisiz konfor hem de yüksek verimli çalışabilmektedir.

Paket klimalar tüm kontrol sistemleri kendi üzerinde olduğu için tek bir kumanda ile teknik bilgiye sahip olmadan dahi rahatlıkla kullanılabilirler.

Paket klimalar çok farklı kapasite ve özelliklerde olabilir ve bu sayede farklı büyüklüklerde mekanlar için kullanılabilirler.

Hizmet Verdiğimiz Rooftop Klima Markaları
Carrier Rooftop Klima Servisi
Ciat Rooftop Klima Servisi
Climaveneta Rooftop Klima Servisi
Lennox Rooftop Klima Servisi
York Rooftop Klima Servisi
Goodman Rooftop Klima Servisi
Mcquay Rooftop Klima Servisi
İmeksan Rooftop Klima Servisi
Aldağ Rooftop Klima Servisi
Systemair Rooftop Klima Servisi
Üntes Rooftop Klima Servisi
Provent Rooftop Klima Servisi
Ventas Rooftop Klima Servisi
Airplus Rooftop Klima Servisi
Trane Rooftop Klima Servisi

Call Now ButtonŞimdi ara